O tym się mówi…

„Jakaż dziwna moc kryje się w odzieży” J. Bashevis Singer

Pamiętaj ubiór jest z daleka widocznym, ale nie jedynym elementem pozwalającym charakteryzować człowieka. Przestrzeganie zasad dobrego wychowania w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Krakowie – to charakteryzuje nas i  określa przynależność do naszej Społeczności Szkolnej.

Przypominamy:

Trwają przygotowania do uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Krakowie.

Uczestniczeniu w uroczystościach szkolnych nieodłącznie towarzyszy kwestia właściwego na te okazje stroju.
Pragniemy zwrócić się z prośbą do Uczennic (dbając o Wasze zdrowie i kondycję 🙂 ), aby  wybierając buty na dzień 1 września 2016 r.  –  wysokie cienkie szpilki zostawiły w domu ponieważ  w tym dniu będziemy chodzić po 12 półpiętrach klatki schodowej naszej szkoły.

Bez paniki! Ty najlepiej wiesz kiedy wyglądasz elegancko 🙂

Pamiętaj „Nie tylko strój zdobi człowieka” – weź ze sobą  na dzień 1 września 2016 r. dużo optymizmu i ludzkiej życzliwości!!!