Korespondencyjna Liga LA

Nasza szkoła zakwalifikowała się do II rzutu Korespondencyjnej Ligii LA. Drużyny dziewcząt to 15 szkół zakwalifikowanych, a chłopców 20 z krakowskich szkół srednich. Zawody zostały przeprowadzone na stadionie lekkoatletycznym MOS KRAKÓW – WSCHÓD, w następujących:

– Dziewczęta: 100m, 400m, 800m, pchnięcie kulą, skok w dal, sztafeta 4x100m
– Chlopcy: 100m, 400m, 1500m, pchnięcie kulą (M-j.mł. – 5kg, M-junior – 6kg, M-senior – 7.26kg), skok w dal, sztafeta 4x100m.
Znakomicie spisała się nasza szkolna reprezentacja w tak licznym i wybornym składzie:
Julia Konik, Gabriela Ziarko, Natalia Boruchowska, Jolanta Kogut, Justyna Małopolska, Kamila Nydza, Klaudia Dubiel, Natalia Buras, Klaudia Zięciak, Aneta Matuszyk, Joanna Krzykawska, Karolina Nowak, Maciej Pełka, Damian Łach, Kamil Wtorek, Daniel Marzec, Marcin Kopeć, Nazar Gumiłowicz, Ali Al-Naser, Mateusz Sznajder, Hubert Kozieł, Grzegorz Ciężkowski.
Niecierpliwie czekamy na podsumowanie zawodów po dwóch rzutach.
Stay tuned!