Co tam słychać w naszej szkole?!

1. Czy podoba się nowa bramka?

17 lipca 2016 r. w  wejściu na teren naszej szkoły pojawiła się  nowa bramka wejściową i nowy baner – NABÓR TRWA

2. Dla kandydatów do naszej szkoły!!

W skład Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Krakowie wchodzą dwie szkoły:

Technikum nr 2

Gdzie prowadzimy nabór do dwóch klas pierwszych, w których kształcimy techników gastronomii i budownictwa

Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 2

Gdzie prowadzimy nabór do dwóch klas pierwszych, w których kształcimy kucharzy i monterów zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Zagadka roku: Jak po reformie oświaty będzie nazywała się nasza szkoła?

3. Przygotowania do nowego roku szkolnego!!!

Serdecznie informujemy, że z godnie z obietnicą udało nam się zmodernizować drugą pracownię komputerową 🙂

To już druga nowoczesna pracownia w naszej szkole.

W pierwszej pracowni Konstrukcji budowlanych opanujesz i tylko u nas będziesz pracować na najnowszym oprogramowaniu AutoCAD.

To program wykorzystywany do dwuwymiarowego 2D i trójwymiarowego 3D komputerowego wspomagania projektowania .

Od projektowania koncepcyjnego do tworzenia szkiców i rysunków, program AutoCAD jest wszystkim, czego potrzebujesz do opracowywania, wizualizacji, dokumentowania i udostępniania swoich twórczych pomysłów.

Druga pracownia pozwoli nam na realizację podstawy programowej z zakresu informatyki. Opanujecie lub pogłębicie swoją wiedzę i umiejętności posługiwania się oprogramowaniem użytkowym, zrealizujecie projekty a może nawet stworzycie własną gazetkę.

ZAPRASZAMY DO NAS!!!

Napisz co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić – kontakt@zsz2.edu.pl