Budujemy most „między dawnymi i młodszymi laty”

Budujemy most „między dawnymi i młodszymi laty”

Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 – w zawodzie technik budownictwa – zaproponowali uruchomienie zakładki na stronie internetowej szkoły, w której zaprezentują, jak potoczyły się losy i kariera zawodowa absolwentów technikum budowlanego.

Stworzy to również szansę na odświeżenie dawnych znajomości, przyjaźni i sympatii, które nigdy nie wygasają, mimo upływu lat.

„Budujemy most między dawnymi a młodszymi laty”

1. UCZESTNICY

1. Konkurs jest skierowany do uczniów Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Krakowie.

II. CELE KONKURSU

1. Celem konkursu jest stworzenie bazy informacji o losach absolwentów technikum budowlanego
  2. Pokazanie, jakie możliwości daje zawód technika budownictwa
  3. Zachęcenie gimnazjalistów do wyboru tego zawodu

III. WYMOGI KONKURSOWE

1. Informacje o absolwentach wraz ze zdjęciem przekazywane będą w formie elektronicznej na adres e-mailowy p. pedagog, a po weryfikacji zamieszczane będą na stronie internetowej szkoły
  2. Każdy uczestnik może dostarczyć nieograniczoną ilość wywiadów z absolwentami
  3. Autorem prac może być jeden uczeń lub zespół.
  4. Przed przeprowadzeniem wywiadu uczeń sprawdza u p. pedagog, czy dany absolwent nie jest już zgłoszony w tworzonej bazie danych.

IV. KRYTERIA OCENIANIA

1. Prace oceniane będą według następujących kryteriów:

– ostateczny efekt wizualny

– estetyka

– kreatywność

– ilość zebranych wywiadów

2. Zwycięzcy konkursu zostaną nagrodzeni.

V. TERMINY SKŁADANIA PRAC

Prace konkursowe należy przekazać do dnia 23 grudnia 2016 r.