DLA CIERPLIWYCH

DLA CIERPLIWYCH
Informujemy zainteresowanych, że nasza szkoła otrzymała pozytywne opinie  W SPRAWIE KSZTAŁCENIA W NASZEJ SZKOLE W ZAWODZIE TECHNIK INFORMATYK od Powiatowej  Rady Zatrudnienia przy Prezydencie Miasta Krakowa i Wojewódzkiej Rady Rynku Pracy w Krakowie.

[space_20]

W oczekiwaniu na zgodę Organu Prowadzącego (jak tylko  ją otrzymamy w tegorocznej rekrutacji  poinformujemy  również Ciebie) na kształcenie od 1 września 2017 r. w naszej szkole w  nowym zawodzie TECHNIK INFORMATYK postanowiliśmy zmienić szatę  graficzną  strony internetowej Technikum nr 2 i Szkoły Branżowej nr 2 w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Krakowie.
[hr]
Sprawdź i oceń.
Ocenę możesz napisać na adres: zsz2internetowa@tlen.pl
Wśród autorów  nadesłanych ocen strony wylosujemy nagrody 17 maja 2017r. o godzinie 12.00  podczas imprezy plenerowej w Technikum nr 2 i Szkole Branżowej nr 2 w Zespole Szkól Zawodowych nr 2 w Krakowie na osiedlu Szkolnym 18