Dlaczego Dyrektor opuścił szkołę? Polecamy film nr 100 pt. TO ROBI WRAŻENIE!

Dlaczego Dyrektor opuścił szkołę?
Przeczytaj do końca ten materiał, a dowiesz się dlaczego dyrektor naszej szkoły Urszula Mroczek-Gula  – osoba przychodząca codziennie –  niezmiennie do pracy od 1 września 2016 r.  –  dokładnie 8 czerwca 2017 r. była nieobecna.

[hr]
Pani dyrektor tak tłumaczy swoją nieobecność:
Moja nieobecność była spowodowana tym,że:
NASZA SZKOŁA – to – PIĘKNY BUDYNEK

NASZA SZKOŁA – to –  CIEKAWE ZAWODY

NASZA SZKOŁA – to – POMOCNI NAUCZYCIELE

NASZA SZKOŁA – to –  WARTOŚCIOWI RÓWIEŚNICY

[hr]
i … NASZA SZKOŁA wypracowała  sukces :):):)
Powód  nieobecności podany w poniższym dokumencie!
Słowo dyrektora szkoły!
Moja nieobecność była spowodowana delegacją służbową do Warszawy w celu odebrania wyróżnienia dla naszej szkoły w ogólnopolskim konkursie „Szkoła Zawodowa najwyższej jakości” !!!
[hr]
Dla całej Społeczności Szkoły!
„PODZIĘKOWANIE DLA WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW SZKOŁY I UCZNIÓW KSZTAŁCĄCYCH SIĘ W ZAWODACH:
TECHNIK BUDOWNICTWA, TECHNIK ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH, KUCHARZ, MONTER SUCHEJ ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE ZA WSPÓŁTWORZENIE SUKCESU SZKOŁY.”
Urszula Mroczek-Gula
dyrektor Technikum nr 2 i Zasadniczej Szkoły Branżowej nr 2 w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Krakowie.
A po powrocie … chyba należy się nam impreza – WSZYSCY PRACOWALIŚMY NA TEN SUKCES 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
 [hr]
Tak było podczas GALI w Warszawie!
Zapraszamy do obejrzenia galerii filmów i  fotografii z Warszawy  wykonanej przez Sekretarza naszej Szkoły  Panią Elżbietę Krupę.

[hr]

Polecamy film pt.  „TO ROBI WRAŻENIE na dachu Złotych Tarasów w Warszawie”.

Chętni uczniowie na wycieczkę do Warszawy mogą zgłaszać swój udział
w sekretariacie głównym szkoły.