II Mikołajkowy Turniej Mixtów w Siatkówce w ZSZ Nr 2

20151209_104056Po raz drugi w naszej szkole 8.12.2015r. odbył się Mikołajkowy Turniej Mixtów w siatkówce czyli bardzo emocjonujące rozgrywki drużyn czteroosobowych w składzie mieszanym: 2 dziewczyny i dwóch chłopaków. Była całkowita dowolność w składzie team’ów, co przełożyło się na drużyny jednoklasowe oraz składy mieszane klasami. W tym roku zgłosiło się 6 zespołów:

Gwiazdeczki: Gabriela Bernat, Katarzyna Stachel, Szymon Gwiazda, Radosłwa Kozik

Patelenki: Jogoda Antosz, Małgorzata Łach, Arkadiusz Burnetko, Tomasz Kwater

Marcheweczki: Kamila Nydza, Wiktoria Grębosz, Sylwester Pokorski, Maciej Indelak

AA: Joanna Rojewska, Katarzyna Rogozińska, Maciej Pełka, Jakub Twardowski

Ważniaki: Izabela Markuś, Patrycja Markuś, Rafał Marciniak, Michał Krężak

Bobro Team: Julia Konik, Patrycja Per, Karol Bobro, Damian Łach

Sześć wspaniałych zespołów dało na sali pokaz świetnej gry, a przy okazji zabawy. Walka była ciężka i wszyscy walczyli o punkty z finezją i wirtuozerią godną kadry narodowej. Publiczność była liczna i dopingowała grających podgrzewając atmosferę.

W rezultacie, po ciężkich bojach miejsce na pudle wywalczyli:

I GWIAZDECZKI

II WAŻNIAKI

III BOBRO TEAM

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo, gratulujemy walki i wyników oraz zapraszamy do rozgrywek w przyszłym roku szkolnym.

Zobacz galerię: