Jakie dokumenty należy przynieść do szkoły?

Jeszcze nie wybrałeś szkoły średniej ? Wybierz swoją klasę w naszej szkole!

Pomagamy skompletować potrzebne dokumenty do przyjęcia do Technikum nr 2  lub Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 2 w Krakowie  w wybranej przez Ciebie klasie i zawodzie. NABÓR TRWA!

Wykaz dokumentów:

– potrzebujemy od Ciebie: świadectwo, wyniki egzaminu gimnazjalnego, kartę zdrowia i podanie podpisane przez rodziców  (wzór podania w załączniku – może być wypełnione na komputerze lub napisane odręcznie) – podanie kliknij tutaj

otrzymasz od nas:  skierowanie na badania do lekarza medycyny pracy, aby przynieść zaświadczenie od tego  lekarza o braku przeciwwskazań do wykonywania w przyszłości  wybranego przez Ciebie zawodu ( badania dla naszej szkoły wykonuje się w Przychodni Medycyny Pracy „ESKULAP” )

Sekretariat  uczniowski jest czynny  codziennie (od poniedziałku do piątku) w godzinach 7:30 – 13:00. Szczegółowe informacje tel. 577-188-943