Kochasz sport – to powinieneś tam być!

Niedziela 11 września 2016r.
I Krakowskie Forum Sportu!
Rok Szkolny 2016/17  został ogłoszony ROKIEM REKREACJI RUCHOWEJ w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Krakowie. Weź udział w  ciekawej imprezie sportowej w Krakowie.
Uczniowie szkoły biorący udział w tej imprezie uczestniczą w niej za zgodą i na odpowiedzialność swoich rodziców. Szkoła nie jest organizatorem tego Święta Sportu.
Wydarzenie. Imprezy i pokazy sportowe, spotkania ze znanymi sportowcami oraz wiele innych niespodzianek będzie czekać na osoby, które w niedzielę wybiorą się na miejski Stadion im. Henryka Reymana. Wszystko odbędzie się w ramach 1. Krakowskiego Forum Sportu. Początek wydarzeń na stadionie przy ul. Reymonta 20 zaplanowano na godz. 10. Będzie więc okazja do rozmów i wspólnych zdjęć z wybitnymi i znanymi sportowcami. Swoją obecność potwierdzili już m.in.
  • Robert Korzeniowski,
  • Krzysztof Ignaczak,
  • Leszek Kuzaj,
  • Michał Kościuszko,
  • Rafał Sonik,
  • Artur Siódmiak.
Propozycje przedstawią kluby sportowe i miejskie ośrodki sportowo-rekreacyjne.
Odbędą się:
  • turniej, pokazy i konkursy indywidualne na boisku do siatkówki,
  • nauka gry ulicznej piłki ręcznej – GOALCHA,
  • gry i zabawy sportowo-rekreacyjne:
  • siatkówka,
  • piłka ręczna,
  • rugby, piłka nożna
Będą pokazy judo, gimnastyki sportowej, kick boxingu, szermierki, kendo, wushu, samoobrony, jazdy rajdowej oraz nordic walking.
Fot. Wydział Sportu – Miasto Kraków