Konkurs „Poznaj swoje prawa w pracy”

W ramach programu edukacyjnego „KULTURA BEZPIECZEŃSTWA” przystępujemy do konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”.

Konkurs na etapie szkolnym zostanie przeprowadzony w dniu 17.11.2016r. w sali 123 o godzinie 9.00

Szczegółowe informacje u koordynatora konkursu mgr Teresy Nowak – nauczyciela przedsiębiorczości

Dodatkowe informacje dot. konkursu

Pytania konkursowe dotyczą przepisów prawa pracy w zakresie znajomości praw i obowiązków pracownika, pracodawcy oraz  przepisów bhp . Bazę pytań konkursowych przygotowuje Okręgowy Inspektorat Pracy w Krakowie.

Dwóch uczniów z największą ilością punktów  w konkursie szkolnym przechodzi do etapu regionalnego. Etap regionalny jest organizowany przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Krakowie. Trzech uczestników z największą ilością punktów przechodzi do etapu krajowego oraz otrzymuje   nagrody rzeczowe, pozostali uczestnicy z wymaganą ilością punktów otrzymują wyróżnienie i  nagradzani są nagrodami rzeczowymi.