KURT SCHELLER w Naszej Szkole

11169525_900241929999135_2055560018119635958_o21.04. 2015 r. mieliśmy zaszczyt gościć w naszej szkole Mistrza Kurta Schellera, który poprowadził dla uczniów klas gastronomicznych pokaz kulinarny, a następnie zaprosił wybranych uczniów na pracownię gastronomiczną na warsztaty kulinarne. Podczas warsztatów uczniowie dawali z siebie wszystko, aby jak najlepiej zaprezentować się przed Szefem Kurtem Schellerem. Na pracowni panowała wspaniała atmosfera, a Mistrz przekazywał młodzieży wiedzę i niezwykłe umiejętności kulinarne. Po zakończonych warsztatach młodzież mogła pochwalić się swoimi potrawami podczas bankietu, na który zostali zaproszeni liczni goście, sponsorzy i przyjaciele szkoły. Dla wszystkich uczniów naszej szkoły był to niezwykły dzień pełen wrażeń i z pewnością zapamiętany na długo, a umiejętności wyniesione od ich Guru Kurta Schellera pomogą im w pracy zawodowej i jeszcze bardziej pogłębią w nich pasję gotowania. Dziękujemy Mistrzu!!!

Zobacz galerię: