SAMORZĄD UCZNIOWSKI w ZSZ2

Uroczysta Sesja Młodzieżowej Rady Krakowa

4 czerwca (niedziela) w Sali Obrad Rady  im. Stanisława Wyspiańskiego w Urzędzie Miasta Krakowa, pl. Wszystkich Świętych 3-4, odbyła się uroczysta Sesja Młodzieżowej Rady Krakowa. ZSZ nr 2 godnie reprezentowali przedstawiciele SU-Joasia Krzykawska
i Hubert Kozieł. Spotkanie  Młodzieżowej Rady Krakowa rozpoczęło  się o godzinie 10:30 podsumowaniem IV kadencji Młodzieżowej Rady Krakowa oraz wręczeniem Nagrody Młodzieżowej Rady Krakowa. Naszym kandydatem do tego wyróżnienia był  Adrian Ptak.

Tegorocznymi tematami  Konferencji Samorządów Uczniowskich były:

– „Sposoby aktywizowania młodzieży w projektach i wydarzeniach prospołecznych”

– „Zadania i pomysły dla Młodzieżowej Rady Krakowa na przyszłe kadencje”

4 czerwca w ramach Dni Krakowa odbywał  się  również Dzień Otwarty Magistratu, a więc można  było  zobaczyć  ,,od kuchni’’ Urząd Miasta Krakowa oraz wszystkie  miejsca, w których na co dzień pracują krakowscy urzędnicy.

Zdjęcia poniżej

IMG_2055 IMG_2059 IMG_2061 IMG_2062 IMG_2063