Targi – Festiwal Zawodów

IMG_8774Każdego roku tysiące uczniów staje przed pytaniami: Co dalej? Jaką wybrać szkołę? Jaki zawód chcę wykonywać? Na te i inne pytania Gimnazjaliści uzyskali odpowiedzi podczas tegorocznych Targów: Festiwal Zawodów. Zespół Szkół Zawodowych nr 2 zaprezentował dla Gimnazjalistów tradycyjne małopolskie produkty takie jak oscypek, kiełbasa lisiecka, obwarzanek czy chleb prądnicki. Na stoisku pachniało grillowaną kiełbaską, oscypkiem i cebulką. Uczniowie mogli również spróbować sandwiche z obwarzanka, a także na osłodę dwa rodzaje pischingera z masą kajmakową i czekoladową. Wszystkie potrawy były wykonane przez uczniów, którzy świetnie spisali się reprezentując naszą szkołę. Dziękujemy uczniom ZSZ nr 2, a Gimnazjalistów zapraszamy do rekrutacji!!!

Zobacz galerię: