Technik budownictwa to najlepszy zawód w UE!!! – Dołącz do naszej ekipy!!

Jeżeli myślisz poważnie o swojej przyszłości, o zdobyciu praktycznych umiejętności i kwalifikacji zawodowych, o dobrze płatnej, atrakcyjnej, i co ważne, pewnej pracy po ukończeniu szkoły – proponujemy Ci świetne rozwiązanie. Przyjdź do nas i powiększ liczne zastępy uczniów Technikum Budowlanego.

Tylko u nas będziesz pracować na najnowszym oprogramowaniu AutoCAD.

To program wykorzystywany do dwuwymiarowego 2D i trójwymiarowego 3D komputerowego wspomagania projektowania CAD.

Od projektowania koncepcyjnego do tworzenia szkiców i rysunków, program AutoCAD jest wszystkim, czego potrzebujesz do opracowywania, wizualizacji, dokumentowania i udostępniania swoich twórczych pomysłów.

Z nami zostaniesz nie tylko dobrym budowlańcem, ale i architektem!!!

Zespół Szkół Zawodowych nr 2 najnowocześniejszą i najlepszą szkoła budowlaną w Krakowie!

Chcesz poznać więcej szczegółów zadzwoń pod nr tel. 577-188-943  😛