Turniej Sportowy

W dniu 22 maja 2017 reprezentacja naszej szkoły, wzięła udział w Turnieju Sportowym Samorządów Uczniowskich Krakowskich Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych. Zawody zostały rozegrane na obiektach sportowych WKS Wawel.

Turniej składał się z: rozgrywek siatkarskich, zawodów strzeleckich oraz biegu sztafetowego 4 x 400 metrów, a każda konkurencja w drużynach mieszanych. W składzie drużyny siatkarskiej, która rozegrała trudne i zacięte mecze zakończone raz zwycięstwem raz porażką, weszli: Karolina Nowak, Izabela Markuś, Patrycja Markuś, Damian Łach, Maciej Pełka, Jakub Trędowski, Mateusz Sznajder.
Na strzelnicy sportowej znakomicie spisali się: Natalia Pabian i Daniel Marzec, wykazujać się nadzwyczajnym opanowaniem i sokolim okiem.
A na bieżni lekkoatletycznej dali z siebie wszystko i pobiegli znakomicie: Krzysztof Szaleniec, Kamila Nydza, Kamil Wtorek i Klaudia Dubiel.
Zawodnik rezerwowy: Marcin Kopeć
Gratulacje dla całej reprezentacji i podziękowania za walkę.