Tydzień Zawodowców w ZSZ nr 2

IMG_933529.05.2015 r. w naszej szkole z okazji Tygodnia Zawodowców odbyły się liczne warsztaty i konkursy z udziałem zaproszonych gimnazjalistów i uczniów ZSZ nr 2. Młodzież brała udział w warsztatach barmańskich prowadzonych przez Krakowską Szkołę Restauratorów, pokazie kulinarnym w pracowni gastronomicznej, a także warsztatach Auto Cad. Uczniowie naszej szkoły przygotowali również przezabawny skecz z życia szkoły. Po licznych warsztatach odbyła się prawdziwa impreza na placu naszej szkoły gdzie uczniowie mogli odpocząć na zielonej trawce smakując grillowanych kiełbasek i słuchając muzyki. Odbył się również konkurs pt: Bieg kelnera, w którym udział wzięli gimnazjaliści, uczniowie naszej szkoły, a także nauczyciele i dyrekcja.

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka dyrekcja szkoły osłodziła wszystkim ten dzień rozdając smaczne lizaczki. Mamy nadzieję, że Ci wszyscy niezdecydowani lub niepewni wyboru gimnazjaliści po obejrzeniu zdjęć będą wiedzieli do której szkoły mają trafić. Wszystkim przybyłym gimnazjalistom, uczniom, nauczycielom i dyrekcji dziękujemy za zorganizowanie tak wspaniałego i długo pozostającego w naszej pamięci dnia. Oby ich było więcej:)

Zobacz galerię: