Wycieczka klas budowlanych do firmy ISOVER

P1070658Uczniowie klasy trzeciej technikum budowlanego wraz z opiekunami uczestniczyli w certyfikowanym szkoleniu zawodowym dotyczącym „Produktów marki ISOVER oraz zasad ich aplikacji i sposobów montażu”.
W czasie zajęć uczestnicy poznali wszystkie etapy tworzenia produktów: zaawansowane badania, produkcję, dystrybucję, marketing, sprzedaż (do różnych krajów świata). Zapoznali się z cechami technicznymi wełny mineralnej i wełny skalnej. Przedstawiono im szeroki wachlarz zastosowania produktów grupy ISOVER, ze szczególnym uwzględnieniem budownictwa pasywnego. Uczestnicy szkolenia poznali pozytywny wpływ produktów firmy na środowisko, nie tylko podczas produkcji, ale też w trakcie ich użytkowania. Po zdobyciu wiedzy teoretycznej, uczniowie mogli zobaczyć proces powstawania wełny mineralnej na hali produkcyjnej. Ostatnim etapem spotkania było praktyczne ćwiczenie umiejętności układania wełny mineralnej jak, również sprawdzanie szczelności budynku.

Zobacz galerię: