ZOBACZ FILM pt. „WEŹ UDZIAŁ I ZGARNIJ NAGRODY”

POLITECHNIKA KRAKOWSKA ZAPRASZA uczniów szkół ponadgimnazjalnych DO UDZIAŁU W KONKURSIE – FOTOGRAFICZNYM i jeszcze jednym … ZOBACZ NA ZAŁĄCZONYCH PLAKATACH!

Drodzy uczniowie ZSZ 2!

Opis pierwszego konkursu. O drugim musisz przeczytać na stronie Politechniki Krakowskiej.

Politechnika Krakowska zaprasza Was do wzięcia udziału w ciekawym konkursie fotograficznym pt. „Człowiek w krajobrazie”. Zdjęcia można zgłaszać do 9 maja 2017r.. Wszystkie informacje o konkursie, a także regulamin oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie internetowej: architektura-krajobrazu.pk.edu.pl.

Na finalistów czekają 2 dniowe warsztaty fotograficzne, udział w wystawie pokonkursowej oraz atrakcyjne nagrody. Serdecznie zachęcamy do udziału w konkursach!

Więcej informacji u Pani Katarzyny Ptaszek.

WARTO PRZYPOMNIEĆ:

Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki – publiczna uczelnia o profilu technicznym w Krakowie. Politechnika Krakowska lokuje się w czołówce polskich uczelni technicznych. Według Webometrycznego  Rankingu Uniwersytetów Świata ze stycznia 2015, pokazującego zaangażowanie instytucji akademickich w istnieniu w sieci Web, uczelnia zajmuje 5. miejsce w Polsce wśród uczelni technicznych, a na świecie 909. pośród wszystkich typów uczelni.