ZOBACZ FILM – „W DNIU ICH ŚWIĘTA”

ZOBACZ FILM –  „W DNIU ICH ŚWIĘTA”
[hr]
W Dniu Strażaka kierujemy  najlepsze życzenia dla naszych kolegów Jakub i Dawida z klasy 1TBG, którzy pracują ze Strażą Pożarną. Życzymy wielu spokojnych dyżurów i bezpiecznych akcji ratunkowych Straży Pożarnej.
Serdecznie dziękujemy  w tym dniu Aspirantom ze Szkoły Aspirantów Państwowej  Straży Pożarnej  w Krakowie za pomoc w akcji ratowniczej w naszej szkole. Nie paliło się, ale była duża awaria wody i … mogło zalać parter naszej szkoły.
Zobacz w galerii foto naszych kolegów w szkole i akcji.
WARTO PRZYPOMNIEĆ
Międzynarodowy Dzień Strażaka, ang. International Firefighters’ Day (skrót IFFD) – międzynarodowe święto strażaków obchodzone 4 maja, w dniu wspomnienia w Kościele katolickim Świętego Floriana. W Polsce od 2003 roku Dzień Strażaka obchodzony jest jako święto zawodowe, ustanowione przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej.

[hr]